PROFESYONEL AMAÇLARINIZA ULAŞMANIZ İÇİN PROFESYONEL GELİŞİMİNİZİ DESTEKLİYORUZ

Varmak istediğiniz hedefe, ancak kendi kabiliyetlerinizi tanıyabildiğinizde ve beklentileriniz ile örtüştürebildiğinizde ulaşabilirsiniz. Eren İkiz Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı geride bıraktığı 15 yıllık tecrübe ve birikimiyle sizleri ümit ettiğiniz hedefe ulaştırmayı amaçlamaktadır. Kendinizi tanımanız, sosyal ve iş yaşamınızda ki kişilerin genel özelliklerini kısa sürede belirlemeniz, beklenti ve ihtiyaçları hemen anlayabilmeniz için çözümler sunuyoruz. Kendinizi tanıma ve gelişim süreci için atacağınız ilk adım, kendi değerinizin farkında olmaktır.


Yeteneklerini Keşfetmek

Yeteneklerinizi bulmak, onları harekete geçirmek ve doğru kullanmayı öğretmek en temel çalışma alanımız.


Deneyimleri Duymak ve Pratiklik Kazanmak

Eğtimlerimizi bir laboratuvar ortamı gibi tasarlar, öğrendiklerinizi ve yeteneklerinizi gerçek dünyada nasıl kullanacağınızı gösteririz.


Liderlik Dinamiklerini Öğrenmek

Çalışma arkadaşları ile etkin iletişim kurabilen, onlara güven veren ve ortak hedefte dahil olduğu grubun davranışlarına yön veren liderler yetiştiririz.


Sunum Becerisini Geliştirmek

Başarılı sunumlar yapıp kendini daha iyi hissetmek, kendini göstermek, iş ve özel hayatında daha iyi iletişim kurmak isteyen herkesin sunum becerilerini geliştiriyoruz