Bizim perspektifimiz; hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak her konuda özel çözümler üretebilmektir. Bu düşüncenin sonucunda ortaya çıkardığımız bir çok uygulamamız sektörde öncü olmuş ve bu kapsamda çözümlerimizden iki tanesi Talent Development dergisinden ödül almıştır. Müşterilerimizin gizli bilgilerine duyduğumuz saygı nedeniyle uygulamaların içerikleri özet olarak resimlerde belirtilmiştir.

The Association For Talent Development çalışanlarının, bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen ve destekleyen dünya çapında profesyonel bir birliktir.

Çok değerli bir projede Türkiye’nin en büyük, en başarılı bankalarından birisinde bu sorulara cevap aradık.

Şube müdürlerimizin Koçluk Becerilerini geliştirmek üzere eğitimler almalarını, bu eğitimleri zamana yayarak günlük hayatın bir parçası olmasını sağladık. Müdürlerimizin kendi ekiplerinden koçluk yapacakları çalışmalarını ve konuları belirlemeleri için bazı araçlar kullandık.

Bir diğer ödüllü projemizde de Türkiye’nin öncü ve en değerli bankaların birisinde yönetim akademisi programını gerçekleştirdik. Amacımız, İş Performansını yöneticilerin profesyonel gelişimi ve kişisel ilerlemesi sayesinde arttırmak oldu.

Kişisel Beceriler üzerine odaklanan yoğun bir kurum içi yönetim geliştirme süreci tasarladık. Kurum ile birlikte geliştirilecek ve katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda düzenleyerek 12-15 aylık bir zaman dilimi içerisinde, birbirine bağlanmış, kişisel ve grup aktiviteleri içeren bir eğitimler silsilesini başarı ile gerçekleştirdik.